Ekonomi

Binance ve CZ ile ilgili bir raporda Justin Sun detayı

Bernstein Salı günü bir araştırma raporu yayınladı. Bu rapora göre, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Kurulu (CFTC) olası bir anlaşmanın parçası olarak kabul ediliyor. Binancegerektirebileceğini söyledi.

Bernstein raporu düzenleyiciyi, kripto para borsasını ve kurucusunu vurguluyor. Changpeng Zhao zorlayabileceğini açıkladı. Şirketin, ABD vatandaşlarının türev eserler alıp satmasına izin verdiği ve ülke hükümlerini kasten ihlal ettiği için başının belada olduğu bildiriliyor.

CFTC, Binance’i vadeli işlem teklifleri, yasa dışı tezgah üstü emtia seçenekleri, vadeli işlem komitesi yatırımcıları, belirlenmiş bir sözleşme piyasası veya takas yürütme tesisi olarak kaydolmamak ve müşteri (KYC) maddelerini belirlemekle ilgili maddeleri ihlal etmekle suçladı.

Binance ve CZ’den Justin Sun detayı

28 Mart tarihinde yapılan resmi açıklamaya göre Binance, XRP, Lido DAO ( YAPARIM), çokgen ( MATİK), İyimserlik ( ÖPÜCÜK), solmak(SOL) ve SSVAşağıdakiler de dahil olmak üzere TUSD ticaret çiftleriyle daha fazla kripto ekler:

Birçok rapor, TrueUSD ( TUSD) stabilcoin Tronkurucusu Justin GüneşCrypto topluluğuyla bağlantılı olduğu iddia edildi, sadece 2 milyar dolarBinance’in piyasa değeri yaklaşık 200.000 $ olan stablecoin’e rağmen TrueUSD’ye olan aşırı güveninden endişe duyuyor.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu