Yaşam

Trap 9.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Trap Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TV8 ekranlarının dikkat çeken dizilerinden biri olan Tuzak, dün akşam MasterChef Türkiye yeni bölümü ile ekrana geldi. Talat Bulut, Akın Akınözü, Dilek Kocaoğlu, Bensu Soral gibi isimlerin yer aldığı dizide neler olduğu merak konusu oldu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Tuzak son bölüm tek kesim tam ekran…

Tuzak son bölümde; Ceren, annesiyle ilgili geçmişten gelen acı gerçeği öğrenince resmen yıkılır. Bu durumda en büyük manevi desteği aldığı kişi Umut olur.

Bu sırada Umut, Ceren’i teselli ederken o da planını sürdürmeye çalışır. Tüm bu olayların ortasında Mete’nin Süleyman’ı öldürmesi Demir’i şoke eder.

Bu durum Demir’in işine yarasa da fazlasıyla şaşırır. İkili, cesetten kurtulmanın yollarını arar. Luna, bebeğini kaybetmenin yasını tutuyor. Bu duruma tanık olan Güven, Luna’nın sırrını babası Demir’den saklayıp saklamadığından emin değildir.

Tuzak Son Bölümde Ne Oldu?

Umut ve Ceren, birlikte çalışma tutkusuyla planın peşine düşer. Umut, Demir’in ağzından hem itiraf hem de Meral hakkında bilgi almaya çalışırken; Demir’in eski şoförü Süleyman’ı öğrenir ve Ceren’le birlikte araştırmaya başlarlar. Süleyman’ın Meral hakkında anlatacağı gerçekler Ceren’i şok edecek! Mete, Ceren’in yokluğundan yararlanır ve ön planda olmak için Demir’den daha fazla görev ister. Öte yandan Umut ve Ceren’i takip edip babasına haber verirken; Meral ve Selami olaylarında dengeleri alt üst edecek kritik bir plan hazırlamaktadır. Üst üste binen tuzakların ardından Demir kendini köşeye sıkışmış hisseder. Ceren’i yıldırma politikası da işe yaramaz ve Ceren; Tüm mal varlığını babasına bırakarak evini terk eder. Demir ve Ceren’in bu atılımından sonra dünyası başına yıkılır. Bu sırada Güven, Demir’e; Umay ile evlenmek istediğinden bahseder. Demir bu durumu memnuniyetle karşılar ve Umay’ın ailesiyle tanışmak ister.

Trap Part 9 Tekli Modül İzleme Ekranı

TRAP SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu